Uwaga!

Komunikat dla uczniów / zdających, którzy przystąpili do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń/luty 2020.

 

         W związku z zagrożeniem epidemicznym, informacje dotyczące wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie z sesji styczeń/luty 2020 dostępne będą od dnia 20.03.2020 r. tylko w serwisie służącym do sprawdzenia wyników przez zdających na stronie https://uczniowie.oke.poznan.pl

Osoby, które nie odebrały loginu i hasła do serwisu proszę kontaktować się z wychowawcami klas lub dyrektorem szkoły (tel. 508 970 492)!!!

         W dniach 20.03.2020 r. (piątek) - 27.03.2020 r. (piątek) osoby, które w sesji styczeń/uty 2020 r. nie zaliczyły dowolnej części egzaminu, będą mogły składać  uzupełniającą deklarację przystąpienia do niezdanej części egzaminu w sesji czerwiec/lipiec 2020.

Deklaracja dostępna jest na stronie OKE Poznań w zakładce:  https://www.oke.poznan.pl/files/cms/396/deklaracja_uczen.pdf

Po wypełnieniu i podpisaniu skan lub zdjęcie deklaracji można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazać dyrektorowi szkoły po wcześniejszym umówieniu się (tel. 508 970 492)

Osobisty odbiór świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz informacji o wynikach egzaminu zawodowego będzie możliwy PO WZNOWIENIU ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SZKOLE.

O terminie i godzinach odbioru dokumentów wszyscy zainteresowani zostaną poinformowani odrębnym komunikatem.