Sport w ZSS
  • Zespol Szkol Samochodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Zarach

    ul. 9 Maja 9 68-200 Żary
    tel: 683632950, fax: 683632954 e-mail: zss.zary@wp.pl

  • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2016/2017

    technik pojazdów samochodowych
    technik elektryk
    technik mechanik
    technik logistyk
    mechanik pojazdów samochodowych
    elektromechanik pojazdów samochodowych

  • Oferta Kwalifikacyjnych kursow zawodowych

    Kwalifikacja A.31. Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych
    Kwalifikacja E.07. Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
    Kwalifikacja M.12. Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych

Sport

Osiągnięcia sportowe uczniów

 

Zespołu Szkół Samochodowych im. KEN w Żarach.

 

 

 

 

 
Rok szkolny
Osiągnięcie
Nazwisko i imię
Klasa
1
2004/2005
I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych na dystansie 3000 m
Mika Bartosz
II TE
2
2004/2005
I miejsce w Żarskiej Spartakiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce na dystansie 800m
Mika Bartosz
II TE
3
2004/2005
I miejsce w finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży na dystansie 
3000 m 
Mika Bartosz
II TE
4
2004/2005
III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x 1000m
Drużyna ZSS - 10 osób
 
5
2004/2005
II miejsce w skoku w dal w Żarskiej Spartakiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce
Marcin Frąckowiak
III LPts
6
2004/2005
I miejsce w skoku wzwyż w Żarskiej Spartakiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce
Adam Frąckowiak
III LPts
7
2004/2005
I miejsce w rzucie oszczepem w Żarskiej Spartakiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce
Kamil Bałuk
III LPzi
8
2004/2005
II miejsce w rzucie dyskiem w Żarskiej Spartakiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce
Kamil Bałuk
III LPzi
9
2004/2005
I miejsce w Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Przemysław Malinowski
III LPzi
10
2004/2005
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Maciej 
Michalewicz
I TE
11
2004/2005
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Przemysław Malinowski
III LPzi
12
2004/2005
I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Damian Mazur
II TE
13
2004/2005
I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Maciej 
Michalewicz
I TE
14
2004/2005
I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Przemysław Malinowski
III LPzi
15
2004/2005
I miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.
Przemysław Malinowski
III LPzi
16
2005/2006
II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych na dystansie 3000 m
Bartosz Mika
III TE
17
2005/2006
III miejsce w finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży na dystansie 
800 m
Bartosz Mika
III TE
18
2005/2006
IV miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x 1000m
Drużyna ZSS - 10 osób
 
19
2005/2006
II miejsce w Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Przemysław Podedworny
II TE
20
2005/2006
I miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.
Damian Mazur
III TE
21
2005/2006
I miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.
Przemysław Podedworny
II TE
22
2005/2006
I miejsce w Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.
Michał Medyński
I TM
23
2005/2006
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
Drużyna ZSS - 16 osób
 
24
2006/2007
III miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.
Maciej Michalewicz
III TE
25
2006/2007
III miejsce w Pucharze Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym.
Maciej Michalewicz
III TE
26
2006/2007
I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski Juniorów i Kadetów Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
Przemysław Podedworny
Maciej Michalewicz
Michał Medyński
Krzysztof Jagodziński
Kunysz Marcin
III TE

III TE
II TM
I b TS
II TE

27
2006/2007
II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kadetów w zapasach w stylu klasycznym
Krzysztof Jagodziński
I b TS
28
2006/2007
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Przemysław Podedworny
III TE
29
2006/2007
II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Marcin Kunysz
II TE
30
2006/2007
II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym
Krzysztof Jagodziński
I b TS
31
2006/2007
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego Kadetów
Adrian Rezlerski
II TE
32
2006/2007
II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Marcin Kunysz
II TE
33
2006/2007
II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
Dawid Iwuć
Paweł Szydłowski
I Lpzi
I TM
34
2007/2008
I miejsce indywidualnie w stylu dowolnym w Powiatowych Zawodach Pływackich Szkół Ponadgimnazjalych
Paweł Rybak
IVa TS
35
2007/2008
III miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach Pływackich Szkół Ponadgimnazjalych
Monika Biskupska
Mateusz Rybak
Paweł Rybak
Mateusz Bartkiewicz
Szymon Ebertowski
III Lpzi
IVa TS
I TE
Ia TS
I TM
36
2007/2008
III miejsce w Pucharze Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym
Krzysztof Jagodziński
IIb TS
37
2007/2008
III miejsce w Pucharze Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym
Marcin Kunysz
III TE
38
2007/2008
III miejsce w Pucharze Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym
Maciej Michalewicz
IV TE
39
2007/2008
II miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Arkadiusz Medyński
I TM
40
2007/2008
III miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Krzysztof Jagodziński
IIb TS
41
2007/2008
I miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Przemysław Podedworny
IV TE
42
2007/2008
II miejsce w Pucharze Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Maciej Michalewicz
IV TE
43
2007/2008
III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym
Arkadiusz Medyński
I TM
44
2007/2008
III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Przemysław Podedworny
IV TE
45
2007/2008
I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Maciej Michalewicz
IV TE
46
2007/2008
VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Michał Medyński
III TM
47
2007/2008
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Przemysław Mazur
IV TE
48
2007/2008
I miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym
Marcin Kunysz
III TE
49
2007/2008
III miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym
Krzysztof Jagodziński
IIb TS
50
2007/2008
V miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym
Adrian Rezlerski
III TE
51
2007/2008
I miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym
Przemysław Podedworny
IV TE
52
2007/2008
III miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym
Michał Medyński
III TM
53
2007/2008
III miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym
Maciej Michalewicz
IV TE
54
2007/2008
III miejsce w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w zapasach w stylu klasycznym
Maciej Michalewicz
IV TE
55
2007/2008
III miejsce w Pucharze Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym
Marcin Kunysz
III TE
56
2007/2008
III miejsce w Pucharze Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym
Krzysztof Jagodziński
IIb TS
57
2007/2008
I miejsce Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kadetów w zapasach w stylu klasycznym
Arkadiusz Medyński
I TM
58
2007/2008
III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Michał Medyński
III TM
59
2007/2008
III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Krzysztof Jagodziński
IIb TS
60
2007/2008
III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Maciej Michalewicz
IV TE
61
2007/2008
I miejsce w Powiatowych Manewrach Kajakowych w klasyfikacji drużynowej chłopców.
Szymon Ebertowski
Paweł Rybak 
Michał Medyński
Krzysztof Jagodziński
I TM
I TE
III TM
IIb TS
62
2007/2008
VIII miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Maciej Michalewicz
IV TE
63
2007/2008
XV miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów w zapasach w stylu klasycznym
Przemysław Podedworny
IV TE