Dnia 28 maja w Słubicach odbył się finał wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w LA. Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie : Aleksander Sendziak w biegu na 3000 metrów i Jakub Chabraszewski w biegu na 800 metrów, którzy pokazali sie ze znakomitej strony zdobywając dwa srebrne medale 🥈🏆 Wielkie brawa i GRATULACJE 👏👏👏!
Opiekun/foto Agnieszka Ostrowska
REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE “Kadry dla gospodarki ŻŻOF – wsparcie dla rozwoju edukacji zawodowej – powiat żarski”
Projekt „Kadry dla gospodarki ŻŻOF – wsparcie dla rozwoju edukacji zawodowej – powiat żarski” ma na celu podniesienie jakości kształcenia...





















