Po raz kolejny udało nam się wybrać do Energylandii. To już trzeci rok z rzędu odwiedziliśmy ten wyjątkowy park rozrywki, który nie tylko przyciąga wieloma atrakcjami, ale urzeka niesamowitym wystrojem, roślinnością i atmosferą. Warto było poczuć te silne emocje związane np. z jazdą na słynnym Hyperionie czy Energusiu… Dziękujemy Dyrekcji i nauczycielom za zgodę na wyjazd i opiekę w trakcie całej wycieczki. Może w przyszłym roku znowu się wybierzemy?
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...






























