13 kwietnia 2026r. rozegrany został Festiwal Sztafet w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Drużyna naszej szkoły w składzie: Hubert Kuchta, Dawid Bolewski, Jakub Chabraszewski i Aleksander Sendziak zdobyła pierwsze miejsce w sztafecie 4x400m. Opiekun drużyny Robert Kaszubski.
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...















