Kolejna grupa uczniów naszej szkoły wybrała sie do Wrocławia. Uczniowie oprócz wizyty na Jarmarku, mieli okazję zwiedzić Uniwersytet Wrocławski i wspiąć się na Wieżę Matematyczną, skąd podziwiali panoramę miasta.
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...







































