Z okazji zakończenia roku szkolnego w dniu 27.06.2025r. o godzinie 15:30 odbędzie się spotkanie pracowników i emerytów szkoły w Olbrachtowie Bar u Anieli.
Zapisy u Pani Doroty Trymerskiej, do dnia 06.06.2025r. Odpłatność 20zł
Wyjazd do Krakowa dla pracowników i emerytów szkoły
W dniach 14.10.2026 - 18.10.2026 organizowany jest wyjazd dla pracowników i emerytów szkoły do Krakowa. Zapisy w Sekretariacie szkoły (68)...













