W dniach od 8.04.2025 do 30.04.2025 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniach organizowanych przez serwis Mercedes-Benz w Zielonej Górze wraz z firmą Axalta.
Poznali wiedzę z funkcjonowaniem serwisu, obsługą pojazdów. Zapoznali się technologię naprawy pojazdów. Firma Axalta przedstawiła procedurę naprawy elementów blacharskich i doboru koloru do pojazdu. Opiekunami wyjazdu byli Krzysztof Paszkiewicz i Sylwester Wawrzyń.
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...





























