Świąteczny czas już nastał![]()
Wyjazd klasy 2TME i 3g do Wrocławia . Oprócz pięknego Świątecznego Jarmarku, uczniowie zwiedzili Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podziwiali panoramę Wrocławia z Wieży Matematycznej ![]()
![]()
![]()
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...

























