Klasa II TE wraz z opiekunami wyruszyła na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Wycieczka, która trwała trzy dni była doskonałą formą integracji, umożliwiła również poszerzenie wiedzy geograficznej. Wszyscy fantastycznie spędzili czas, wzbogacili się o nową wiedzę. Był to bardzo udany i niezapomniany wyjazd, który dostarczył moc atrakcji i wrażeń.
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...

































































