Klasa 3 TE wraz z wychowawcą i opiekunem w dniach 14-16 stycznia udała się do Szklarskiej Poręby. W zimowej scenerii dreptali po Górach Izerskich i Karkonoszach, koniec semestru to czas na podsumowanie i odpoczynek.
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...























