Bardzo miło nam poinformować, że nasza Uczennica Martyna Grajcar zdobyła brązowy medal kumite indywidualne juniorek oraz zajęła trzecią lokatę w kumite drużynowym juniorek na Mistrzostwach Europy JKA w Szwajcarii. Brawo! Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w kolejnych startach 🙂
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...
















