21 lutego odbył się pierwszy etap mistrzostw powiatu w piłce ręcznej chłopców. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do półfinału. Szkołę reprezentowali : Kacper Niciński IVTL, Dorian Drąg IIIG, Jankowski Michał III TS, Błaszczak Marcin III TS Nikodem Mroczko III TS , Sokołowski Jakub I TSm, Jaworski Karol II TSm, Lepko Marcin I TSe, Tomek Nowak ITsm, Hubert Drzewiecki ITm, Sieradzki Hubert ITm. Opiekun grupy Izabela Partyka. Trzymajmy kciuki !!!
Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej
W dniu 17.06.2026 r. odbył się Finał Powiatowej Szkolonej Ligi Strzeleckiej. Reprezentacja naszej szkoły w skadzie: Amelia Kowzan, Bartłomiej Capar, Krzysztof...














